piatok 18. apríla 2014
štvrtok 6. marca 2014
army green
Ahoj!Takže tu je môj prvý -outfit- príspevok na blogu. Neviem,či sa budu príspevky tohto typu objavovať najčastejšie ale bude ich dosť. Kedže sa začína otepľovať a slnko svieti čoraz dlhšie konečne som si mohla obliecť svoje obľúbene high-waist šortky bez toho aby som zamrzla.:D Tak tu je menšia ukážka jedného z mojich obľúbených jarných outfitov.


bunda-gate, high-waist šortky-tally wejl, naušnice-primark
Hope you like it :)


streda 5. marca 2014
Something about me.
Ahoj! Tak na začiatok volám sa Nikola mám 16 rokov a som z Trnavy. Môj život z veľkej časti vypĺňa softball (http://trnava-panthers.sk/),počúvanie hudby, a nakupovanie <3 Tento blog zakladám,pretože si myslím, že mi pomôže ukázať kto a čo som :D kedže stým mám občas dosť velký problém. Dúfam,že sa vám budú moje príspevky páčiť :)
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)


