Ahoj!Takže tu je môj prvý -outfit- príspevok na blogu. Neviem,či sa budu príspevky tohto typu objavovať najčastejšie ale bude ich dosť. Kedže sa začína otepľovať a slnko svieti čoraz dlhšie konečne som si mohla obliecť svoje obľúbene high-waist šortky bez toho aby som zamrzla.:D Tak tu je menšia ukážka jedného z mojich obľúbených jarných outfitov.
Hope you like it :)

bunda-gate, high-waist šortky-tally wejl, naušnice-primark